با تور باکو به آذربایجان سفر کنید

باکو یکی از بهترین شهرهای کشور آذربایجان می باشد که با استفاده از تور باکو می توانید به راحتی به این شهر زیبا سفر کنید و از جاذبه های گردشگری آن لذت ببرید. در ادامه در وبلاگ راهنمای تور و گردشگری در مورد با تور باکو به آذربایجان سفر کنید با ما همراه باشید.

پایتخت کشور آذربایجان در این روزها به جایگاهی ارزشمند در میان گردشگران جهان دست یافته است که روز به روز در حال رشد است. باکو شهری‌ست که به سرعت مراحل رشد و ترقی را طی کرده تا تور باکو ارزش خود را بیش از پیش به مهمان‌هایش ثابت کند. نکته‌ بسیار جالب‌توجهی که در مورد تور باکو برای ایرانیان وجود دارد، نزدیکی فرهنگ و آب و هوای این شهر به شهرهای شمالی ایران است و این مهم سبب می‌شود که مهمان‌های این تور بتوانند آب و هوا و مناظر شمال ایران را در کشوری نزدیک به ایران تجربه کنند.

برای اینکه بتوانیم تور باکو را به درستی معرفی کنیم، به مؤلفه‌هایی احتیاج داریم که شاید اکثرشان نیازمند تجربه و مشاهده باشند؛ اما در ذکر این تور همین بس که اکثر گردشگران از آن به عنوان یکی از بهترین تورهای نزدیک ایران یاد می‌کنند و جالب اینجاست که این تور برخلاف بسیاری از آن تورها، امکان استفاده از سواحل شنی دریای خزر را به مهمان‌ها هدیه می‌کند. این ویژگی سبب شده است که تفریحات آبی فراوانی در باکو شکل بگیرد که در کنار مراکز اقامتی مدرن این شهر، گردشگران را در کسب یک تجربه چند روزه به‌یادماندنی یاری می‌کنند.

پکیج ها و تورهای لحظه آخری باکو

 
 

چرا تور باکو؟!

شاید در مورد بازسازی شهر باکو و افتتاح ده‌ها مرکز تفریحی و اقامتی بزرگ چیزهایی شنیده باشید؛ این‌ها سهم کوچکی از پرمخاطب شدن تورهای باکو را به دوش می‌کشند، اما سهم اصلی بر عهده سواحل و طبیعت زیبایی‌ست که در مقابل گردشگران تور باکو قرار می‌گیرد.

بهترین زمان سفر به باکو؛

باکو هم به مانند سایر شهرهای آذربایجان بهارهای زیبایی دارد، اما تورهای باکو معمولاً در تابستان پرجنب‌وجوش‌تر می‌شوند. البته همان‌طور که می‌دانید، دلیل این اتفاق تعطیلی‌های تابستانی‌ست، وگرنه اگر گردشگران بتوانند تور باکو را در بهار تجربه کنند، بیشتر به آن‌ها خوش خواهد گذشت.منبع: http://manonafasampeyman.blogfa.com/